Navštívte našu predajňu v Banskej Bystrici a získajte zľavu.

OLIVOS

Firma OLIVOS začínala a dodnes pôsobí v meste Edremit (historický názov Pidasus), ktoré je v Turecku centrom pestovania olív a tradičných olivových produktov.
Všetky mydlá sú ručne vyrobené a taktiež obaly. Na výrobu sa používa iba 100% extra panenský olivový olej a preto sú mydlá v prirodzenej svetlo zelenobielej až béžovej farbe. V obchodoch môžete často naraziť na olivové mydlá, ktoré majú zelenú farbu. Do tých sa pridáva hlavne výliska z olivového oleja (zvyšky olív) a preto dochádza k tomuto zafarbeniu, ale aj bráni na kvalite.
Podmanivá vôňa a vysoko kvalitné ingrediencie, ktoré sa do mydiel pridávajú, Vám nabudí pocit relaxácie a uvoľnenia tela, duše i mysle. Prináša do Vašej kúpeľne onen známy zážitok z tureckých kúpeľov (Hamamu). Tento výsledok bol dosiahnutý na základe skúseností a vysokej kvality ingrediencií.

Mydlá OLIVOS sú prírodné a ručne vyrobené mydlá s olivovým olejom. Majú silné antioxidačné a antibakteriálne účinky. Poskytujú hlboké a účinné čistenie a jemne sa o pleť starajú. Majú čistiaci, peelingový efekt. Znižujú riziko tvorby celulitídy – vďaka špeciálnemu zloženiu sa vstrebávajú až do hĺbky kože a zrýchľujú krvný obeh. Používajú sa na telo, tvár a ruky.

Zobrazuje sa všetkych 15 výsledkov